TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA! TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA! TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA! TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA! TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA! TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA! TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA! TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA! TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

 

İADE YOKTUR, DEĞİŞİM ŞARTLARI

Garanti koşulları: tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Kargo posetinizde herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Yıkandıktan sonra tespit edilen hasar ve defo garanti kapsamı dışındadır. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. 


Değişim Koşulları: 
Sitemiz üzerinden aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren 5 gün içerisinde [email protected] ya da 0543 546 49 48 numarası üzerinde whatsapp'dan irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız  ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa ve ya 5 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapilamaz. 

Değişimde kargo alıcıya aittir.

Değişimler tek seferdir.

İndirimli ürünlerde değişim sağlanmamaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR